Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

LS38-C3L-TI-N

Atop TechnologiesAtop Technologies
LS38-C3L-TI-N Image
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: LS38-C3L-TI-N
Производител / марка: Atop Technologies
Описание на продукта SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
Информационни листове: LS38-C3L-TI-N.pdf
Статус на RoHs Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Състояние на запаса 950 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 950 pcs
Референтна цена (в щатски долари)
1 pcs
$37.911
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:
Обща сума:$37.911

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на LS38-C3L-TI-N

Номер на частта LS38-C3L-TI-N Производител Atop Technologies
описание SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Налично количество 950 pcs Информационен лист LS38-C3L-TI-N.pdf
дължина на вълната 1310nm Напрежение - Доставка 3.3V
серия - Други имена 50709441G
Тип монтаж Pluggable, SFP Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant
Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1250Mbps 1310nm 3.3V SFP Pluggable, SFP Скорост на данните 1250Mbps
Тип съединител SFP Приложения Ethernet

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

LS38-C3S-TI-N
LS38-C3S-TI-N
Производители: Atop Technologies
описание: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMF
В наличност: 2848 pcs
Изтегляне: LS38-C3S-TI-N.pdf
RFQ
LS38J2-T
LS38J2-T
Производители: Citizen Electronics Co., Ltd.
описание: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
В наличност: 444342 pcs
Изтегляне: LS38J2-T.pdf
RFQ
LS38J3-T
LS38J3-T
Производители: Citizen Electronics Co., Ltd.
описание: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
В наличност: 487740 pcs
Изтегляне: LS38J3-T.pdf
RFQ
LS35-5
LS35-5
Производители: TDK-Lambda Americas, Inc.
описание: AC/DC CONVERTER 5V 35W
В наличност: 4280 pcs
Изтегляне: LS35-5.pdf
RFQ
LS38-A3S-TI-N
LS38-A3S-TI-N
Производители: Atop Technologies
описание: SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMFP
В наличност: 2323 pcs
Изтегляне: LS38-A3S-TI-N.pdf
RFQ
LS35-48
LS35-48
Производители: TDK-Lambda Americas, Inc.
описание: AC/DC CONVERTER 48V 35W
В наличност: 5068 pcs
Изтегляне: LS35-48.pdf
RFQ
LS38-H3S-TI-N-EX
LS38-H3S-TI-N-EX
Производители: Atop Technologies
описание: SFP TRANSCEIVER 9.95-11.3GBPS 13
В наличност: 498 pcs
Изтегляне:
RFQ
LS35-36
LS35-36
Производители: TDK-Lambda Americas, Inc.
описание: AC/DC CONVERTER 36V 35W
В наличност: 5243 pcs
Изтегляне: LS35-36.pdf
RFQ
LS38G5-T
LS38G5-T
Производители: Citizen Electronics Co., Ltd.
описание: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
В наличност: 491697 pcs
Изтегляне: LS38G5-T.pdf
RFQ
LS380-RH
LS380-RH
Производители: Taiyo Yuden
описание: INVERTER 10-16VDC IN 1500V OUT
В наличност: 5750 pcs
Изтегляне: LS380-RH.pdf
RFQ
LS35-24
LS35-24
Производители: TDK-Lambda Americas, Inc.
описание: AC/DC CONVERTER 24V 35W
В наличност: 4403 pcs
Изтегляне: LS35-24.pdf
RFQ
LS35-3.3
LS35-3.3
Производители: TDK-Lambda Americas, Inc.
описание: AC/DC CONVERTER 3.3V 35W
В наличност: 4618 pcs
Изтегляне: LS35-3.3.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...