Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

AFCT-57J5ATPZ

Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: AFCT-57J5ATPZ
Производител / марка: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Описание на продукта TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM
Информационни листове: AFCT-57J5ATPZ.pdf
Статус на RoHs Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Състояние на запаса 6269 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6269 pcs
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на AFCT-57J5ATPZ

Номер на частта AFCT-57J5ATPZ Производител Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Налично количество 6269 pcs Информационен лист AFCT-57J5ATPZ.pdf
дължина на вълната 1310nm Напрежение - Доставка 3.3V
серия - Тип монтаж Pluggable, SFP
Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited) Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant
Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 3.072Gbps 1310nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP Скорост на данните 3.072Gbps
Тип съединител LC Duplex Приложения General Purpose

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

AFCT-57J5APZ
AFCT-57J5APZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM
В наличност: 6626 pcs
Изтегляне: AFCT-57J5APZ.pdf
RFQ
AFCT-57M5ATPZ
AFCT-57M5ATPZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX OPT SFP LC 2/1/1GBD SM
В наличност: 3154 pcs
Изтегляне:
RFQ
AFCT-57F3NMZ
AFCT-57F3NMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: 16G LR AMP 0-70C, 25KM
В наличност: 476 pcs
Изтегляне:
RFQ
AFCT-57F5ATMZ
AFCT-57F5ATMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: MODULE TXRX OPT SFP 16G/8G/4G
В наличност: 5125 pcs
Изтегляне: AFCT-57F5ATMZ.pdf
RFQ
AFCT-57R5APZ
AFCT-57R5APZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX OPT SFP LC 4/2/1GBD LC CONN
В наличност: 2812 pcs
Изтегляне: AFCT-57R5APZ.pdf
RFQ
AFCT-57F5NMZ
AFCT-57F5NMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: MODULE TXRX OPT SFP 8G/4G/2G
В наличност: 6614 pcs
Изтегляне:
RFQ
AFCT-57R5ATPZ
AFCT-57R5ATPZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX OPT SFP LC 4/2/1GBD LC CONN
В наличност: 7029 pcs
Изтегляне: AFCT-57R5ATPZ.pdf
RFQ
AFCT-57F5TMZ
AFCT-57F5TMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: MODULE TXRX OPT SFP 8G/4G/2G
В наличност: 4531 pcs
Изтегляне: AFCT-57F5TMZ.pdf
RFQ
AFCT-57V6ANSZ
AFCT-57V6ANSZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX OPT SFP LC 1.25GBD
В наличност: 5638 pcs
Изтегляне: AFCT-57V6ANSZ.pdf
RFQ
AFCT-57V6AUSZ
AFCT-57V6AUSZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX OPT SFP LC 1.25GBD
В наличност: 5813 pcs
Изтегляне: AFCT-57V6AUSZ.pdf
RFQ
AFCT-57F3TMZ
AFCT-57F3TMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: 16G LR AMP 0-70C
В наличност: 562 pcs
Изтегляне:
RFQ
AFCT-57J7ATPZ
AFCT-57J7ATPZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI DMI
В наличност: 4971 pcs
Изтегляне: AFCT-57J7ATPZ.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...