Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

AFCT-721XPDZ

Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
AFCT-721XPDZ Image
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: AFCT-721XPDZ
Производител / марка: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Описание на продукта TXRX OPT XFP 1310NM 10BG 30PIN
Информационни листове: AFCT-721XPDZ.pdf
Статус на RoHs Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Състояние на запаса 6672 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6672 pcs
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на AFCT-721XPDZ

Номер на частта AFCT-721XPDZ Производител Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание TXRX OPT XFP 1310NM 10BG 30PIN Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Налично количество 6672 pcs Информационен лист AFCT-721XPDZ.pdf
дължина на вълната 1310nm Напрежение - Доставка 3.3V
серия - Други имена 516-2358
AFCT-721XPDZ-ND
AFCT721XPDZ
Тип монтаж Panel Mount Ниво на чувствителност към влага (MSL) 3 (168 Hours)
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 10.625Gbps 1310nm 3.3V LC Duplex Panel Mount
Скорост на данните 10.625Gbps Тип съединител LC Duplex
Приложения General Purpose

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

AFCT-701ASDZ
AFCT-701ASDZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX SFP+ SMF 10BGD 1310NM
В наличност: 4170 pcs
Изтегляне: AFCT-701ASDZ.pdf
RFQ
AFCT-8450Z
AFCT-8450Z
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX CFP 100GBPS
В наличност: 6246 pcs
Изтегляне: AFCT-8450Z.pdf
RFQ
AFCT-5971LZ
AFCT-5971LZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX FE SM LASER 125MBS 2X5
В наличност: 1749 pcs
Изтегляне: AFCT-5971LZ.pdf
RFQ
AFCT-739DMZ
AFCT-739DMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX SFP+ 10GBD 1310NM
В наличност: 1104 pcs
Изтегляне: AFCT-739DMZ.pdf
RFQ
AFCT-79EEPZ
AFCT-79EEPZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: 40G QSFP+ LR TXRX MOD 10KM SMF
В наличност: 4182 pcs
Изтегляне: AFCT-79EEPZ.pdf
RFQ
AFCT-739ASMZ
AFCT-739ASMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX SFP+ 10GBD 1310NM
В наличност: 1124 pcs
Изтегляне: AFCT-739ASMZ.pdf
RFQ
AFCT-701SGDZ
AFCT-701SGDZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: FIBER OPTIC TRANSCEIVER
В наличност: 5971 pcs
Изтегляне:
RFQ
AFCT-739ISMZ
AFCT-739ISMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX SFP+ 10GBD 1310NM
В наличност: 1089 pcs
Изтегляне: AFCT-739ISMZ.pdf
RFQ
AFCT-739SMZ
AFCT-739SMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX SFP+ 10GBD 1310NM
В наличност: 1545 pcs
Изтегляне: AFCT-739SMZ.pdf
RFQ
AFCT-711XPDZ
AFCT-711XPDZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX OPT XFP 1310NM 10BG 30PIN
В наличност: 5688 pcs
Изтегляне: AFCT-711XPDZ.pdf
RFQ
AFCT-701SDZ
AFCT-701SDZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX SFP+ SMF 10BGD 1310NM
В наличност: 6164 pcs
Изтегляне: AFCT-701SDZ.pdf
RFQ
AFCT-701SDDZ
AFCT-701SDDZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX SFP+ SMF 10/1GBD
В наличност: 3864 pcs
Изтегляне: AFCT-701SDDZ.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...