Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

BB-808-38251

B+B SmartWorx, Inc.B+B SmartWorx, Inc.
BB-808-38251 Image
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: BB-808-38251
Производител / марка: B+B SmartWorx, Inc.
Описание на продукта FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Информационни листове: BB-808-38251.pdf
Статус на RoHs Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Състояние на запаса 145 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
Референтна цена (в щатски долари)
1 pcs
$213.542
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:
Обща сума:$213.542

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на BB-808-38251

Номер на частта BB-808-38251 Производител B+B SmartWorx, Inc.
описание FIBER OPTIC TXRX SFP LC Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Налично количество 145 pcs Информационен лист BB-808-38251.pdf
дължина на вълната - Напрежение - Доставка 3.3V
серия - Други имена 808-38251
808-38251-ND
Тип монтаж Pluggable, SFP Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant
Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1.25Gbps 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP Скорост на данните 1.25Gbps
Тип съединител LC Duplex Приложения Ethernet

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

BB-808-38221
BB-808-38221
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 833 pcs
Изтегляне: BB-808-38221.pdf
RFQ
BB-808-38228
BB-808-38228
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 227 pcs
Изтегляне: BB-808-38228.pdf
RFQ
BB-808-38255
BB-808-38255
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 174 pcs
Изтегляне: BB-808-38255.pdf
RFQ
BB-808-38223
BB-808-38223
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 543 pcs
Изтегляне: BB-808-38223.pdf
RFQ
BB-808-38222
BB-808-38222
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 378 pcs
Изтегляне: BB-808-38222.pdf
RFQ
BB-808-38227
BB-808-38227
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 512 pcs
Изтегляне: BB-808-38227.pdf
RFQ
BB-808-38254
BB-808-38254
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 143 pcs
Изтегляне: BB-808-38254.pdf
RFQ
BB-808-38253
BB-808-38253
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 180 pcs
Изтегляне: BB-808-38253.pdf
RFQ
BB-808-38256
BB-808-38256
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 156 pcs
Изтегляне: BB-808-38256.pdf
RFQ
BB-808-38252
BB-808-38252
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 141 pcs
Изтегляне: BB-808-38252.pdf
RFQ
BB-808-38257
BB-808-38257
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 158 pcs
Изтегляне: BB-808-38257.pdf
RFQ
BB-808-38224
BB-808-38224
Производители: B+B SmartWorx, Inc.
описание: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
В наличност: 319 pcs
Изтегляне: BB-808-38224.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...