Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

AFBR-709ASMZ

FIT (Foxconn Interconnect Technology)FIT (Foxconn Interconnect Technology)
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: AFBR-709ASMZ
Производител / марка: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Описание на продукта TRANSCEIVER
Информационни листове: AFBR-709ASMZ.pdf
Статус на RoHs Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Състояние на запаса 2094 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2094 pcs
Референтна цена (в щатски долари)
20 pcs
$16.325
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:
Обща сума:$16.325

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на AFBR-709ASMZ

Номер на частта AFBR-709ASMZ Производител FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание TRANSCEIVER Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Налично количество 2094 pcs Информационен лист AFBR-709ASMZ.pdf
дължина на вълната 850nm Напрежение - Доставка 3.3V
серия - Тип монтаж Pluggable, SFP+
Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited) Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant
Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 10.3125GBd 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+ Скорост на данните 10.3125GBd
Тип съединител LC Duplex Приложения Ethernet

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

AFBR-707SDZ
AFBR-707SDZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX SFP+ 10GBE LRM SR
В наличност: 4319 pcs
Изтегляне: AFBR-707SDZ.pdf
RFQ
AFBR-709DMZ
AFBR-709DMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR
В наличност: 2042 pcs
Изтегляне: AFBR-709DMZ.pdf
RFQ
AFBR-709SMZ
AFBR-709SMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: 10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M
В наличност: 2002 pcs
Изтегляне: AFBR-709SMZ.pdf
RFQ
AFBR-703SNZ
AFBR-703SNZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR
В наличност: 636 pcs
Изтегляне: AFBR-703SNZ.pdf
RFQ
AFBR-732BEWZ
AFBR-732BEWZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TRANSMITTER 12X2.5GBD PLUGGABLE
В наличност: 3369 pcs
Изтегляне: AFBR-732BEWZ.pdf
RFQ
AFBR-703SMZ
AFBR-703SMZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX SFP+ 850NM 10GB EITHERNET
В наличност: 5476 pcs
Изтегляне: AFBR-703SMZ.pdf
RFQ
AFBR-708SMZ
AFBR-708SMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX SFP+ 10.3125GBD 850NM
В наличност: 2708 pcs
Изтегляне: AFBR-708SMZ.pdf
RFQ
AFBR-707SGDZ
AFBR-707SGDZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: FIBER OPTIC TRANSCEIVER
В наличност: 7038 pcs
Изтегляне:
RFQ
AFBR-703SDZ
AFBR-703SDZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR
В наличност: 6866 pcs
Изтегляне: AFBR-703SDZ.pdf
RFQ
AFBR-720XPDZ
AFBR-720XPDZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX OPT XFP 10GB/S 850NM
В наличност: 822 pcs
Изтегляне: AFBR-720XPDZ.pdf
RFQ
AFBR-732BEHWZ
AFBR-732BEHWZ
Производители: Avago Technologies (Broadcom Limited)
описание: TRANSMITTER 12X2.5GBD PLUGGABLE
В наличност: 2783 pcs
Изтегляне: AFBR-732BEHWZ.pdf
RFQ
AFBR-709ISMZ
AFBR-709ISMZ
Производители: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
описание: TXRX SFP+ 10.3125GBD 850NM
В наличност: 1818 pcs
Изтегляне: AFBR-709ISMZ.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...