Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FTLX3612M334

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: FTLX3612M334
Производител / марка: Finisar Corporation
Описание на продукта TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Информационни листове: FTLX3612M334.pdf
Статус на RoHs Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Състояние на запаса 6773 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6773 pcs
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на FTLX3612M334

Номер на частта FTLX3612M334 Производител Finisar Corporation
описание TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Налично количество 6773 pcs Информационен лист FTLX3612M334.pdf
дължина на вълната 1550nm Напрежение - Доставка 3.3V, 5V
серия - Други имена 1121750
Тип монтаж Pluggable, XFP Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited)
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1550nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Скорост на данните 9.95 ~ 11.3Gbps Тип съединител LC Duplex
Приложения Fibre Channel Links

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

FTLX3612M332
FTLX3612M332
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 3783 pcs
Изтегляне: FTLX3612M332.pdf
RFQ
FTLX3612M330
FTLX3612M330
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 6242 pcs
Изтегляне: FTLX3612M330.pdf
RFQ
FTLX3612M340
FTLX3612M340
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 4648 pcs
Изтегляне: FTLX3612M340.pdf
RFQ
FTLX3612M329
FTLX3612M329
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 5723 pcs
Изтегляне: FTLX3612M329.pdf
RFQ
FTLX3612M339
FTLX3612M339
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 4313 pcs
Изтегляне: FTLX3612M339.pdf
RFQ
FTLX3612M337
FTLX3612M337
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 3189 pcs
Изтегляне: FTLX3612M337.pdf
RFQ
FTLX3612M328
FTLX3612M328
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 3187 pcs
Изтегляне: FTLX3612M328.pdf
RFQ
FTLX3612M333
FTLX3612M333
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 6232 pcs
Изтегляне: FTLX3612M333.pdf
RFQ
FTLX3612M338
FTLX3612M338
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 6718 pcs
Изтегляне: FTLX3612M338.pdf
RFQ
FTLX3612M335
FTLX3612M335
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH35
В наличност: 5181 pcs
Изтегляне: FTLX3612M335.pdf
RFQ
FTLX3612M336
FTLX3612M336
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH36
В наличност: 6024 pcs
Изтегляне: FTLX3612M336.pdf
RFQ
FTLX3612M331
FTLX3612M331
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
В наличност: 4494 pcs
Изтегляне: FTLX3612M331.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...