Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FWLF-1519-7D-57

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: FWLF-1519-7D-57
Производител / марка: Finisar Corporation
Описание на продукта TXRX CWDM 1571NM ORANGE SFP
Информационни листове: 1.FWLF-1519-7D-57.pdf2.FWLF-1519-7D-57.pdf
Статус на RoHs Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Състояние на запаса 524 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Референтна цена (в щатски долари)
2 pcs
$72.404
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:
Обща сума:$72.404

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на FWLF-1519-7D-57

Номер на частта FWLF-1519-7D-57 Производител Finisar Corporation
описание TXRX CWDM 1571NM ORANGE SFP Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без съдържание на олово / RoHS съвместимо
Налично количество 524 pcs Информационен лист 1.FWLF-1519-7D-57.pdf2.FWLF-1519-7D-57.pdf
дължина на вълната 1571nm Напрежение - Доставка 3.3V
серия - Други имена 1037493
Тип монтаж Pluggable, SFP Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited)
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module Ethernet, Fibre Channel 1.25Gbps 1571nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP
Скорост на данните 1.25Gbps Тип съединител LC Duplex
Приложения Ethernet, Fibre Channel

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

FWLF-1519-7D-59
FWLF-1519-7D-59
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1591NM RED SFP
В наличност: 479 pcs
Изтегляне: FWLF-1519-7D-59.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-53
FWLF-1519-7D-53
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1531NM GREEN SFP
В наличност: 466 pcs
Изтегляне: FWLF-1519-7D-53.pdf
RFQ
FWLF-1521-7D-53
FWLF-1521-7D-53
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1531NM GREEN SFP
В наличност: 306 pcs
Изтегляне: FWLF-1521-7D-53.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-45
FWLF-1519-7D-45
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM SFP
В наличност: 4582 pcs
Изтегляне: FWLF-1519-7D-45.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-49
FWLF-1519-7D-49
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1491NM VIOLET SFP
В наличност: 531 pcs
Изтегляне: FWLF-1519-7D-49.pdf
RFQ
FWLF-1521-7D-47
FWLF-1521-7D-47
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1471NM GRAY SFP
В наличност: 409 pcs
Изтегляне: FWLF-1521-7D-47.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-61
FWLF-1519-7D-61
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1611NM BROWN SFP
В наличност: 523 pcs
Изтегляне: FWLF-1519-7D-61.pdf
RFQ
FWLF-1521-7D-51
FWLF-1521-7D-51
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1511NM BLUE SFP
В наличност: 400 pcs
Изтегляне: FWLF-1521-7D-51.pdf
RFQ
FWLF-1521-7D-49
FWLF-1521-7D-49
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1491NM VIOLET SFP
В наличност: 384 pcs
Изтегляне: FWLF-1521-7D-49.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-47
FWLF-1519-7D-47
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1471NM GRAY SFP
В наличност: 462 pcs
Изтегляне: FWLF-1519-7D-47.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-55
FWLF-1519-7D-55
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1551NM YELLOW SFP
В наличност: 418 pcs
Изтегляне: FWLF-1519-7D-55.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-51
FWLF-1519-7D-51
Производители: Finisar Corporation
описание: TXRX CWDM 1511NM BLUE SFP
В наличност: 490 pcs
Изтегляне: FWLF-1519-7D-51.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...