Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

TAS-S1NH1-P13

Formerica Optoelectronics Inc.Formerica Optoelectronics Inc.
TAS-S1NH1-P13 Image
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: TAS-S1NH1-P13
Производител / марка: Formerica Optoelectronics Inc.
Описание на продукта MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70
Информационни листове: TAS-S1NH1-P13.pdf
Статус на RoHs RoHS съвместим
Състояние на запаса 2310 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2310 pcs
Референтна цена (в щатски долари)
1 pcs
$14.347
10 pcs
$12.679
25 pcs
$11.077
100 pcs
$9.676
250 pcs
$9.176
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:
Обща сума:$14.347

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на TAS-S1NH1-P13

Номер на частта TAS-S1NH1-P13 Производител Formerica Optoelectronics Inc.
описание MINI SFF, 10GBASE-SR, 550M, 0 70 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS RoHS съвместим
Налично количество 2310 pcs Информационен лист TAS-S1NH1-P13.pdf
дължина на вълната 850nm Напрежение - Доставка 3.135 V ~ 3.465 V
серия - Състояние на RoHS RoHS Compliant
Други имена 1785-1043 Тип монтаж Pluggable, SFP+
Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited) Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module 10.3125Gbps 850nm 3.135 V ~ 3.465 V LC Duplex Pluggable, SFP+
Скорост на данните 10.3125Gbps Тип съединител LC Duplex
Приложения -

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

TAS-A1NL1-Q11
TAS-A1NL1-Q11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
В наличност: 179 pcs
Изтегляне: TAS-A1NL1-Q11.pdf
RFQ
TAS-A5NB1-FAH
TAS-A5NB1-FAH
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: TXRX SFP+ 10GBPS 1310NM
В наличност: 1302 pcs
Изтегляне: TAS-A5NB1-FAH.pdf
RFQ
TAS-X1UL5-QA6
TAS-X1UL5-QA6
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: XFP, 10G, ZR, 1550NM, EML, 80KM,
В наличност: 150 pcs
Изтегляне: TAS-X1UL5-QA6.pdf
RFQ
TAS-X1XH5-BA6
TAS-X1XH5-BA6
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: XFP, 10G, SR, 850NM, 300M, 0 70D
В наличност: 1218 pcs
Изтегляне: TAS-X1XH5-BA6.pdf
RFQ
TAS-X5UL5-QA6
TAS-X5UL5-QA6
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: XFP, 10G, ZR, 1550NM, EML, 80KM,
В наличност: 146 pcs
Изтегляне: TAS-X5UL5-QA6.pdf
RFQ
TAS-X1US5-KA6
TAS-X1US5-KA6
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: XFP, 10G, ER, 1550NM, EML, 40KM,
В наличност: 228 pcs
Изтегляне: TAS-X1US5-KA6.pdf
RFQ
TAS-A2NH1-P11
TAS-A2NH1-P11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP+, 10GBASE-SR, 850NM, 300M, -
В наличност: 2926 pcs
Изтегляне: TAS-A2NH1-P11.pdf
RFQ
TAS-X1UB5-FA6
TAS-X1UB5-FA6
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: XFP, 10G, LR, 1310NM, DFB, 10KM,
В наличност: 916 pcs
Изтегляне: TAS-X1UB5-FA6.pdf
RFQ
TAS-A1TH1-P11
TAS-A1TH1-P11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP+, 8G FIBRE CHANNEL , 0 70DEG
В наличност: 2398 pcs
Изтегляне: TAS-A1TH1-P11.pdf
RFQ
TAS-A1NS1-K11
TAS-A1NS1-K11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
В наличност: 439 pcs
Изтегляне: TAS-A1NS1-K11.pdf
RFQ
TAS-A2NB1-FAH
TAS-A2NB1-FAH
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP+, 10GBASE-LR, 1310NM, 10KM,
В наличност: 1204 pcs
Изтегляне: TAS-A2NB1-FAH.pdf
RFQ
TAS-X2UB5-FA6
TAS-X2UB5-FA6
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: XFP, 10G, LR, 1310NM, DFB, 10KM,
В наличност: 977 pcs
Изтегляне: TAS-X2UB5-FA6.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...