Изберете вашата страна или регион.

Close
Впиши се Регистрирам Електронна поща:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

TBD-S1CA1-G11

Formerica Optoelectronics Inc.Formerica Optoelectronics Inc.
Formerica Optoelectronics Inc.
Изображението може да е представяне. Вижте спецификациите за подробности за продукта.

Преглед на продукта

Номер на частта: TBD-S1CA1-G11
Производител / марка: Formerica Optoelectronics Inc.
Описание на продукта SFP, 1000BASE, BIDI , 1310/1550N
Информационни листове: TBD-S1CA1-G11.pdf
Статус на RoHs RoHS съвместим
Състояние на запаса 1469 pcs stock
Кораб от Хонг Конг
Път на превоза DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1469 pcs
Референтна цена (в щатски долари)
10 pcs
$25.815
Заявка за заявка
Моля, попълнете всички задължителни полета с Вашата информация за контакт. Или ни изпратете имейл:Info@infinity-electronic.com
  • Целева цена:
  • Количество:
Обща сума:$25.815

Моля, дайте ни целева цена, ако количествата са по-големи от показаните.

  • Номер на частта
  • Име на фирмата
  • име за контакт
  • Електронна поща
  • съобщение

Спецификации на TBD-S1CA1-G11

Номер на частта TBD-S1CA1-G11 Производител Formerica Optoelectronics Inc.
описание SFP, 1000BASE, BIDI , 1310/1550N Статус за свободно състояние / състояние на RoHS RoHS съвместим
Налично количество 1469 pcs Информационен лист TBD-S1CA1-G11.pdf
дължина на вълната 1310nm Напрежение - Доставка 3.1 V ~ 3.5 V
серия - Състояние на RoHS RoHS Compliant
Тип монтаж Pluggable, SFP Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited)
Подробно описание Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 1.25Gbps 1310nm 3.1 V ~ 3.5 V LC Pluggable, SFP Скорост на данните 1.25Gbps
Тип съединител LC Приложения General Purpose

пратка

★ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЧРЕЗ DHL / FEDEX / UPS АКО ЗА ПОРЪЧКА СУМА над 1000 USD.
(Само за интегрални схеми, защита на вериги, RF / IF и RFID, оптоелектроника, сензори, преобразуватели, трансформатори, изолатори, превключватели, релета)

FEDEX www.FedEx.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
DHL www.DHL.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
UPS www.UPS.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.
TNT www.TNT.com От $ 35.00 основната такса за доставка зависи от зоната и страната.

★ Времето за доставка ще се нуждае от 2-4 дни за по-голямата част от страната по целия свят чрез DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Моля, свържете се с нас, ако имате някакви въпроси относно пратката. Пишете ни Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ГАРАНЦИЯ ЗА ПРОДАЖБИ

  1. Всеки продукт от Infinity-Electronic.hk е получил гаранционен период от 1 ГОДИНА .През този период ние можем да осигурим безплатна техническа поддръжка, ако има някакви проблеми с нашите продукти.
  2. Ако откриете проблеми с качеството на нашите продукти след получаването им, можете да ги тествате и да кандидатствате за безусловно възстановяване, ако това може да бъде доказано.
  3. Ако продуктите са дефектни или не работят, можете да се върнете при нас в рамките на 1 година, всички транспортни и митнически такси на стоките се поемат от нас.

Свързани маркери

Свързани продукти

TBD-S1CK1-K11
TBD-S1CK1-K11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 100BASE, BIDI , 1550/1310NM
В наличност: 796 pcs
Изтегляне: TBD-S1CK1-K11.pdf
RFQ
TBD-S2CB1-K11
TBD-S2CB1-K11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 100BASE, BIDI , 1310/1550NM
В наличност: 736 pcs
Изтегляне: TBD-S2CB1-K11.pdf
RFQ
TBD-S2CK1-G11
TBD-S2CK1-G11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 1000BASE, BIDI, 1550/1310NM
В наличност: 1080 pcs
Изтегляне: TBD-S2CK1-G11.pdf
RFQ
TBD-S1CK1-G11
TBD-S1CK1-G11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 1000BASE, BIDI, 1550/1310NM
В наличност: 1140 pcs
Изтегляне: TBD-S1CK1-G11.pdf
RFQ
TBD-S2AC1-G11
TBD-S2AC1-G11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 100BASE, BIDI , 1550/1310NM
В наличност: 1234 pcs
Изтегляне: TBD-S2AC1-G11.pdf
RFQ
TBD-S1AA1-G11
TBD-S1AA1-G11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 100BASE, BIDI , 1310/1550NM
В наличност: 1170 pcs
Изтегляне: TBD-S1AA1-G11.pdf
RFQ
TBD-S1AC1-G11
TBD-S1AC1-G11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 100BASE, BIDI , 1550/1310NM
В наличност: 1465 pcs
Изтегляне: TBD-S1AC1-G11.pdf
RFQ
TBD-S2CK1-K11
TBD-S2CK1-K11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 100BASE, BIDI , 1550/1310NM
В наличност: 746 pcs
Изтегляне: TBD-S2CK1-K11.pdf
RFQ
TBD-S1CB1-K11
TBD-S1CB1-K11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 100BASE, BIDI , 1310/1550NM
В наличност: 737 pcs
Изтегляне: TBD-S1CB1-K11.pdf
RFQ
TBD-S2CA1-G11
TBD-S2CA1-G11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 1000BASE, BIDI , 1310/1550N
В наличност: 1423 pcs
Изтегляне: TBD-S2CA1-G11.pdf
RFQ
TBD62003AFG,EL
TBD62003AFG,EL
Производители: Toshiba Semiconductor and Storage
описание: IC LOAD SWITCH 7CH 0.5A 16SOP
В наличност: 343731 pcs
Изтегляне: TBD62003AFG,EL.pdf
RFQ
TBD-S2AA1-G11
TBD-S2AA1-G11
Производители: Formerica Optoelectronics Inc.
описание: SFP, 100BASE, BIDI , 1310/1550NM
В наличност: 1249 pcs
Изтегляне: TBD-S2AA1-G11.pdf
RFQ

Новини от индустрията

Rohm добавя 10 автомобилни SiC mosfets
"Въвеждането на серията SCT3xxxxxHR позволява на Rohm да предл...
ON добавя към SiC MOSFETs
ON Semiconductor въведе два SiC MOSFET, предназначени за електромо...
APEC: TI смята, че ще направи ac-dc чип с 15mW stand-by
„Това устройство постига най-добрия баланс между висо...
Спонсорирано съдържание: SIGLENT SVA1015X анализатор на спектъра
Спектралният анализатор SIGLENT SVA1015X е много мощен и гъвк...
Полуфабрикатите за производство се очаква да спаднат с 14% през тази година и да нараснат с 27% през следващата година
Подтикнат от забавяне в сектора на паметта, спадът пре...
Power Stamp Alliance съкращава необходимостта от централен процесор за наблюдение на захранването и добавя референтен дизайн
Алиансът (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex и STMicroelectronics) с...
APEC: SiC мощност и подобрени облачни електроинструменти
Възможностите за търсене са подобрени и има меню с сти...
Dengrove добавя DC / DC преобразуватели, спестяващи място от Recom
Те са предназначени за приложения, които изискват висо...
Първият военно-квалифициран процесор Arm за приложения на hi-rel
LS1046A е част от 64-битовото портфолио на NXP с Layerscape, с 1.8GHz Qu...